Spoilery z TV Guide

 

►W rozwinięciu newsa 3 istotne fakty.
►Ostry spoiler dotyczący jednej z kluczowych postaci w serialu.
Czytacie na własną odpowiedzialność.

 

 

Zwycięzca Emmy – Michael Emerson, który dość często mówi o finałowym sezonie Lost obiecał, że rozwikła niektóre zagadki, które nurtują od pewnego czasu fanów serialu.

„Nie wiem, czy będziemy w pełni usatysfakcjonowani. Myślę jednak, że zawsze lepiej jest pozostawić widza z lekkim niedosytem. ” – mówi

Musicie wybaczyć Michaelowi bycie tak enigmatycznym, jak jego postać w Lost …
Za to jego koledzy z planu ( Jorge Garcia, Daniel Dae Kim i Terry O’Quinn ) dali nam trzy jasne odpowiedzi, na pytania, które dręczą nas od ostatnich chwil piątego sezonu ….

1. Tak – bomba eksplodowała pod koniec ostatniego odcinka – powiedział Garcia,
Kim dodaje – Na końcu sezonu faktycznie była wielka eksplozja, jednak to nie gwarantuje, że była to bomba Jughead, ale zakładamy, że to będzie trzymać wasze głowy w pełnym zawirowaniu …
2. Zobaczymy jeszcze Juliet – prawdopodobnie w 4 odcinku
3. Wygląda na to, że nie zobaczymy już Libby – to bardzo prawdopodobne dodaje Garcia … Zapewne producenci uporają się jakoś z jej wątkiem, ale niewykluczone, że Libby nie dołączy już do reszty obsady .

Terry O’Quinn o finałowym sezonie LOST : ” Kiedy przeczytałem scenariusz, pierwszy raz w całej mojej filmowej historii powiedziałem: „To jest coś niesamowitego”.

Tłusty spoiler!
-W pierwszym odcinku sezonu 6 zobaczymy Desmonda.

źródło :TV Guide