Lance Reddick chce wrócić do Zagubionych

Wywiad z Lance Reddick na temat 2 sezonu Fringe, dostał przy okazji parę pytań dotyczących ‚Zagubionych’.

Wywiad w rozwinięciu newsa

Jak to jest pracować z J.J. Abramsem?

Spotkałem go tylko kilka razy, włączając spotkania przed premierą serialu i na planie Star Trek.  J.J. jest osobą pełną energii, cały czas zajęty. Bardzo troszczy się o ludzi, z którymi pracuje, do każdego podchodzi indywidualnie. Jest naprawdę niezły.

Co sądzisz o przeniesieniu planu serialu z Nowego Jorku do Vancouver?

Nigdy nie byłem w Vancouver i jestem naprawdę znudzony pobytem w Nowym Jorku i jego tempem życia. Mogę śmiało powiedzieć, że zakochałem się w Vancouver. Tutaj wszystko jest takie, jakie być powinno. Jest po prostu śuper.

Przeglądasz strony fanów Fringe i LOST?

Nie, nigdy. Nawet o tym nie myślałem. Zabawne jest to, że w przeciągu tylko kilku ostatnich miesięcy powstała spora rzesza fanów.

Częściej spotykasz fanów LOST czy Fringe?

Od kiedy jestem w Vancouver, jest mniej – więcej pół na pół. Właściwie kiedy byłem w Nowym Jorku trafiałem najczęściej na fanów The Wire.

Czytasz recenzje filmów i seriali w których grasz?

Przeczytałem kilka opinii o Fringe, zaraz po premierze. Poza tym nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek czytał jakieś recenzje.

Postać odgrywana przez Ciebie w Zagubionych została zastrzelona… ale w tym serialu wszystko jest możliwe. Czy zobaczymy Cię jeszcze w ostatnim sezonie?

Nie wiem, ale bardzo chciałbym wrócić. Zaskakiwałem fanów w każdym odcinku, w którym grałem.

Źródło: fringe.com.pl