Wstępne oceny prasy

Wygląda na to, że oczekiwanie na nadchodzący wielkimi krokami 5-ty sezon „Zagubionych” zostanie nagrodzone. Poniżej przedstawiam krótką relację osoby, która miała okazję obejrzeć trzy premierowe odcinki.

Przyznaję, że na początku nie miałem zamiaru pisać czegokolwiek o najnowszym sezonie, jednakże po obejrzeniu pokazu, zmieniłem zdanie. Nie ujawnię za wiele, jedynie nakreślę obraz tego, co nas czeka.

Dwa pierwsze odcinki niesamowicie mnie zaintrygowały, jednakże trzeci kompletnie zwalił mnie z nóg. Czułem przerażenie, w pewnym momencie zaczęły mi lecieć łzy. To co zobaczyłem, całkowicie mną wstrząsnęło. Ten jeden odcinek odpowiada na wiele dręczących nas pytań. Dopiero po obejrzeniu tego odcinka, zaczniecie kojarzyć niektóre fakty. Przyczyny i skutki pewnych zdarzeń staną się jasne jak nigdy dotąd. Niespodzianką jest, że trzeci odcinek nie skupia się na „Oceanic Six”. Akcja zostaje przeniesiona na wyspę, tak więc możemy się dowiedzieć co się z nimi dzieje. W odcinku będzie można także zobaczyć Desmonda i Penny, którzy dokonają nowych zaskakujących odkryć.

Czymkolwiek jest Jughead, jedno jest pewne – zmieni oblicze „Zagubionych”. Jest to coś strasznego i może stać się najważniejszym motywem całej historii. Zwróćcie uwagę na:

– bóle głowy i krwawienia z nosa

– widziane wcześniej osoby z rodziny

– kompas, który jest kluczem do zrozumienia

Wiedza jest potęgą.

Wierzcie mi – nie możecie przegapić tego odcinka.

Zapraszam do dyskusji na http://www.forum.lost.org.pl