Wywiad z Nestorem Carbonell’em

W rozwinięciu newsa, wywiad z serialowym Richardem, odnoście jego postaci i serialu. (małe spoilery)

_____________________________________________________________________________________________

Doszły mnie słuchy, że aktualnie kręcicie odcinek retrospekcjami Richarda. Czysto teoretycznie gdyby to właśnie się działo, czy miało by to taki aspekt, jakiego oczekujesz?

Myślę, że można spokojnie powiedzieć, że mamy taki odcinek już za sobą. Nie mogę wchodzić w szczegóły, ale scenarzyści dali mi scenariusz i naprawdę oniemiałem. Przez 3,5 roku zastanawiałem się kim jest moja postać i sam wykreowałem własną teorię, by usprawiedliwić, to co zrobiłem. Kiedy dostałem scenariusz, zrozumiałem, jak bardzo się myliłem, ale sam scenariusz naprawdę wprawił mnie w osłupienie. Znajdziecie w nim odpowiedzi nie tylko na pytanie kim jest moja postać, ale jaka jest jej mitologia i prawdziwa natura Wyspy. To wielkie odkrycie, które wykroczyło poza wszelkie moje oczekiwania.

Czy to jedna z tych rzeczy, o których scenarzyści Ci powiedzieli, kiedy zbliżał się Twój centryczny odcinek, czy przeleciało Ci to u progu i powiedziałeś : „Cholera, to będzie w moim odcinku!” ?

Scenarzyści dali mi małe info na ten temat, nie mogę powiedzieć dlaczego, ale sprawa tego wymagała. Wiedziałem, że to będzie mój epizod z wyprzedzeniem na dwa odcinki. Carlton Cuse wezwał mnie i powiedział, jak bardzo jest podekscytowany tym odcinkiem i ile on ujawni w fabule. Kiedy mnie wezwał, pomyślałem : ” O Boże, nie mogę się doczekać, by to przeczytać”, kiedy to zrobiłem, po prostu rozwaliło mi głowę. Jakaś część mnie zawsze była tego ciekawa, ale myślałem również, czy ja naprawdę chcę wiedzieć wszystko o tym gościu? Czy naprawdę chcę odsłonić rąbka tajemnicy i poznać jego przeszłość. W momencie, kiedy w końcu przeczytałem, stało się to niesamowite. Odsłonili dużo tajemnic, ale niektóre pytania wciąż pozostaną bez odpowiedzi. Jednak te największe zostaną odsłonięte.

źródło : DarkUFO
tłumaczenie : BenLinus
SKOMENTUJ NEWSA!TUTAJ