Michael Emerson :Wywiad

Wywiad z aktorem dotyczący jego nominacji do Złotych Globów i ostatnim sezonie LOST.

________________________________________________________________

Jak dowiedziałeś się o nominacji ?
Ostatnią noc spędziłem na Hawajach, gdy kładłem się spać, wyłączyłem telefon, nad ranem obudziłem się z masą wiadomości nagranych na sekretarkę i sms-ów.

Jakieś gratulacje od swoich kolegów z planu?
Właśnie widzę na swoim komputerze wiadomość od Jorgea Garcii [Hurley] , która teraz wyskoczyła . On zawsze jest bardzo miły … Napisał : Dobra robota, wspieramy Cię!

Która to już Twoja nominacja do Złotów Globów?
To moja pierwsza nominacja, która zazwyczaj nie pomija Zagubionych, więc tym bardziej jestem zszokowany!

Obecnie kręcisz zdjęcia do 10 epizodu 6 serii LOST. Czy myślisz, że ostatni sezon zdobędzie więcej nagród?
Myślę, że kolejny rok, po finale, kiedy ludzie zobaczą z jaką siłą i stylem się zakończył, LOST stanie się bardziej doceniony.

Czyja gra aktorska w nowym sezonie wywarła na Tobie największe wrażenie ?
Terry O’Quinn wciąż mnie zaskakuje … Jednak nowy sezon jest równie dobry dla Josha Hollowaya, aktor jest coraz lepszy, a historia jego postaci jest charyzmatyczna i poruszająca.

Twoja żona Carrie Preston gra w serialu Czysta Krew, serial ten zdobył równie wiele nagród i nominacji, więc czy ona też wybiera się na Ceremonię ?
Tak, będziemy tam razem. Myślę, jednak że dziś jest na planie, albo zajmuje się hydraulicznym koszmarem w naszym domu 😀 Możliwe, że siedzi po szyję w wodzie ….

Jak zamierzasz świętować ?
Czasem lepiej zająć się czymś zupełnie zwyczajnym, jak praca w domu. Może zacznę prasować ? 😀 Muszę się zacząć przygotowywać do Ceremonii.

tłumaczenie : BenLinus

SKOMENTUJ NEWSA!TUTAJ
źródło
:
TV Guide Magazine