Sonya Walger : Wywiad

Krótki wywiad z serialową Penny dla TV Guide. O jej postaci w Lost i pracy z FlashForward.

__________________________________________________________________________

TV Guide : Kiedy wrócisz do Lost ?
Sonya Walger : Nie mam pojęcia. Nie wiem nawet, czy będę w 6 sezonie .

TVG : Myślisz, że Penny powinna zginąć na końcu ?
SW: Mówisz, że Penny powinna umrzeć, aby się poświęcić ? Mam nadzieję, że nie, bo Penny jest świetna. Byłoby mnóstwo głosów sprzeciwu, ale po tym jak uśmiercili Charliego, wszystko się może zdarzyć … Jednak myślę, że jej ojciec powinien zdecydowanie zamknąć już oczy i wykitować – mówię całkiem poważnie.

TVG : Czy byłaś przejęta kolejnym zawiłym show, jakim jest FlashForward?
SW: Ani trochę. To zabawne . Nawet nie myślałam poważnie o LOST, kiedy czytałam scenariusz. Wiem, że to brzmi dziwacznie i naiwnie, ale naprawdę nie. Czytałam scenariusz i byłam tak podekscytowana scenarzystami przez pryzmat swej postaci … przez pryzmat tej kobiety, która jest tak skomplikowana i mówi do swojego męża “nienawidzę Cię”, kiedy naprawdę ma na myśli “kocham Cię”. Jest wspaniałą matką i chirurgiem urazowym, nie widziałam żadnych podobieństw między LOST, a FlashForward i szczerze mówiąc nadal nie widzę . LOST i FlashForward to dwie ogromne produkcje, wielkie widowiska, wielkie wydarzenie, katalizator, który daje napęd i ubiera w nie postacie. Natomiast We FlashForward nie ma żadnej mitologii, nie ma tam żadnym kodów do rozszyfrowania, Wyspa się nie przesuwa, nie ma potwora i niedźwiedzi polarnych – w każdym razie – póki co …

TVG : Czy kiedykolwiek pracowałaś z Dominikiem Monaghanem z Lost ?
SW : To niezły dowcip – ja będąca częścią Lost, bo w całej mojej pracy spotkałam tam zaledwie część osób grających w tym serialu … gdybym spotkała Matthew Foxa byłabym pewnie teraz zszokowana, Dominika poznałam dopiero na planie zdjęciowych do FlashForward – to było nasze pierwsze spotkanie. Będzie odgrywał dość istotną rolę w tym serialu – nie mogę Wam więcej zdradzić ….

SKOMENTUJ NEWSA!TUTAJ
tłumaczenie: BenLinus
źródło : DarkUFO